Arbeidsmakelaars

Werkplein IJsselgemeenten

Snelmenu

U bent hier: Home / Werkgevers / Arbeidsmakelaars

Arbeidsmakelaars

Om u goed en snel van dienst te zijn, heeft het Werkplein arbeidsmakelaars die u ondersteunen bij werving en selectie voor uw vacatures.

Arbeidsmakelaars

Kristian de Oude (regionaal accountmanager)

(06) 11869938
k.deoude1@rotterdam.nl

Kris de Oude in 'Werkplein Flits 9' (2:21 minuten) Icoon YouTube

Arie Visser

(06) 15056790
a.visser@ijsselgemeenten.nl

Birgitte Frowijn

(06) 52677118
b.frowijn@ijsselgemeenten.nl

Sholeena Sardjoe

(06) 20541806
s.sardjoe@ijsselgemeenten.nl

Vincent Pex (garantiebanen)

(06) 11869902
v.pex@ijsselgemeenten.nl

Vincent Pex in 'Werkplein Flits 3' (2:02 minuten) Icoon YouTube

Josje Oostendorp (garantiebanen)

(06) 11869896
j.oostendorp@ijsselgemeenten.nl

Josje Oostendorp in 'Werkplein Flits 6' (3:05 minuten) Icoon YouTube

Denise Scholten (statushouders/anderstaligen)

(06) 31974290
d.scholten@ijsselgemeenten.nl

Nancy van Schaik (Senior)

(06) 51992786
n.van.schaik@ijsselgemeenten.nl